• Polski
  • Eng
  • Ger
  • Nor
APARTMENTS4RENT

Współpraca

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona inwestorów na rynku nieruchomości zgłoś się do nas.

Zakup atrakcyjnej nieruchomości

Podpowiadamy w jakich lokalizacjach oraz jakie lokale pozwolą uzyskać najlepsze wyniki.
Mamy dostęp do wielu niepublikowanych ofert na rynku.
Bazujemy na wypracowanej współpracy z profesjonalnymi podmiotami działającymi na Trójmiejskim rynku nieruchomości takimi jak: najlepsze agencje nieruchomości, kancelarie notarialne i prawne, architekci, rzeczoznawcy majątkowi, deweloperzy.

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Eksperci finansowi ASSK pomogą Ci uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, dzięki temu oszczędzisz czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Eksperci Finansowi ASSK zdobywali swoje kwalifikacje pracując w największych bankach w Polsce w obszarze klientów indywidualnych, private bankingu oraz obsłudze MŚP jako eksperci, doradcy oraz menedżerowie.

Projekt, aranżacja wnętrz i home staging

Wszystko na odpowiednim miejscu i poziomie jest niezbędna do tej inwestycji. Przy pomocy grupy architektów wnętrz z doświadczeniem zaoszczędzimy twój czas.

Zarządzanie nieruchomością

Jeśli już posiadasz atrakcyjną nieruchomość ale nie masz doświadczenia, powierz nam zarządzanie, a pomożemy Ci zamienić Twoją nieruchomość w dochodowy biznes przynoszący stabilny dochód. Oferujemy obsługę najmu krótko oraz długo terminowego. Zajmujemy się:

- pozyskiwaniem klientów,

- bieżącą obsługą techniczną,

- serwisem sprzątającym.


Kompleksowo zarządzamy Twoją inwestycją, która zarabia dla Ciebie. Ty oszczędzasz swój czas i jedyne co musisz robić, to czerpać zyski ze współpracy z nami.

Zachęcamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy.

Jeśli Twoja firma potrzebuje noclegu dla waszych klientów lub kontrahentów skontaktuj się z nami w celu współpracy. Oferujemy dogodne warunki z profesjonalną obsługą twoich klientów, którzy będą zachwyceni naszą opieką.

ASSK INAINN CENTRUM MEDYCZNE

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sequi, commodi tempore. Corrupti voluptatibus amet aspernatur esse deserunt.

Dokonując zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego, wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez administratora.
ASSK INAINN CENTRUM MEDYCZNE